monety

Nasze monety wykonujemy techniką tłoczenia, co gwarantuje najwyższą jakość ich wykonania i doskonałe odwzorowanie nawet najmniejszych szczegółów. Standardowe rozmiary monet to 24, 31 i 40mm. Na specjalne życzenie klientów możemy wykonać monety o innych wymiarach. Numizmaty mogą być wykonane z takich materiałów jak stal, mosiądz, cynk, miedź i srebro w zależności od preferencji klientów. Ranty monet mogą być gładkie lub karbowane aby podkreślić ich wyjątkowy charakter.

monety okolicznościowe

Nasi graficy chętnie przygotują dla Państwa projekt graficzny monety według przesłanych wytycznych. Standardowy czas realizacji zleceń to 3-4 tygodnie licząc od dnia akceptacji projektu graficznego. W razie potrzeby istnieje możliwość szybszej realizacji zleceń.
Do monet polecamy Państwu zakup ochronnych plastikowych kapsli oraz eleganckich etui, na których możemy wykonać dowolny nadruk. Wyjątkowym rozwiązaniem jest oferta monet wraz z ozdobnymi blistrami, które pozwalają na umieszczenie dużej ilości informacji o Państwa miejscowości, firmie lub organizowanym wydarzeniu.
Przykłady naszych realizacji można znaleźć poniżej.

monety pamiątkowe

Moneta 3 drzazgi Moneta 7 drzazg
Design by cfstudio.pl